Uludağ

kişi başı 139 TL


Uludağ

Tarih : 14/15 Ocak

1.Gün: 14 Oca 2016 İstanbul Hareket
Sabah saat 06.00 İncirli Ömür Plaza önü, 07.00 Mecidiyeköy Meydan, 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareketle Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. Kayak yapmak isteyen misafirlerimiz için tüm gün serbest zaman veriyoruz. Geceleme için Bursa merkezdeki otelimize geçiyoruz. Otelimize yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan akşam etkinliğine katılabilirler.

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama:  BURSA KERVANSARAY CITY OTEL

2.Gün: 15 Ocak 2016
Otelde alınacak sabah kahvaltısının eşyalarımızı toplayarak otelden çıkış yapıyoruz. Ardından kayak yapmak isteyen misafirlerimiz için tekrar Uludağ’a çıkıyoruz. Akşamüstü saatlerinde ise İstanbul’a dönüş için hareket ediyoruz.

Fiyat :

Double Oda Kişi Başı: 139 TL

İstanbul-Bursa-İstanbul: 60 TL

Ulaşım Dahil Toplam Fiyat: 199 TL

Toplam Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler

 • 3 Gece Yarım Pansiyon Otel Konaklama (Bursa Kervansaray City Hotel)
 • Gidiş-Dönüş Otobüs Ulaşımı
 • Otobüs İçi İkram
 • Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı 
 •  Açık Büfe 1 Akşam Yemeği
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 •  KDV dahildir.

Toplam Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ski Pass Ücreti
 • Kayak Takımı
 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Eğlence Etkinlikleri
 • Müze ve Ören Yerleri Girişleri
 • Özel Harcamalar

1-Vento Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Vento Tur  sorumlu tutulamaz. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. Tura katılım için Vento Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
3- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
4- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.   
5- Vento Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Vento Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Vento Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Vento Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
6- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Vento Tur sorumlu tutulamaz.
7- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Vento Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
8- Vento Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür.
9-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
10-Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, cıkış saatleri 12:00'dır.