Amsterdam

kişi başı 499 Euro


Amsterdam

Tarih : 22/26 Ocak

1.Gün: 22 Ocak 2016 İstanbul >> Amsterdam
08.30'da Sabiha Gökçen Sabiha Gökçen Havaalanında Vento Tour kontuarında buluşuyoruz. . Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Pegasuss Havayollarının PC671 sefer sayılı uçuşu ile 11.30 hareketle yerel saat ile 13.30'da Amsterdam'a varıyoruz.Size özel otobüsle panaromik şehir turu yapıyoruz. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından otelinize transferinizi gerçekleştiriyoruz.

2.Gün: 23 Ocak 2016 Amsterdam
Sabah kahvaltısında sonra Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Köyü Turu’na çıkıyoruz.

VOLENDAM BALIKÇILAR KASABASI VE MARKEN KÖYÜ TURU (Tam gün öğle yemekli kültür turu-ekstra): Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam'ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanı buluyoruz (ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz). Ardından geleneksel Hollanda Köyü olan Marken gezisi sizleri bekliyor. Otelimize dönüş yolunda peynir çiftliği ziyareti ve ünlü Hollanda peynirinden alışveriş yapma imkanı sunuyoruz.

KANAL TURU (1 saat – ekstra): Amsterdam kanallarıyla ünlü bir şehirdir. Amsterdam’a farklı açıdan bakmak isteyenler için üzeri cam olan teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında gezerek güzel bir akşam turu sizleri bekliyor.

3.Gün: 24 Ocak 2016 Amsterdam
Sabah kahvaltısından sonra Büyük Hollanda Turu’na çıkıyoruz.

BÜYÜK HOLLANDA TURU (tüm gün - ekstra): Turumuzda; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda'nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır.

4.Gün: 25 Ocak 2016 Amsterdam
Gün boyu serbest zaman. 

BRUGGE GEZİSİ (ekstra): Tam gün sürecek gezide, nostaljik kentin içinde romantik bir yolculuğa çıkıyoruz. Ayrıca Brugge Meydanı’nda alışveriş, yemek veya gezinti için verilen zamanda şehri dilediğiniz gibi gezme imkanı bulabilirsiniz.

5.Gün: 26 Ocak 2016 Amsterdam >> İstanbul
Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman veriyoruz.  Otelden hareketle Havalimanı transferinizi gerçekleştirerek dönüş için hareket ediyoruz. Pegasusun PC672 sefer sayılı uçuşu ile 14:25’da hareketle 19:50’de İstanbul’a varıyoruz.

Fiyat :

Double & Triple Oda Kişi Başı: 499 Euro

Single Oda: 599 Euro

Tur Fiyatına Dahil Olan Hizmetler

 • Oda Kahvaltı 4 Gece Konaklama
 • Gidiş-Dönüş Uçak Bileti
 • Havalimanı Vergileri
 • Havalimanı > Otel > Havalimanı Transferleri
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Panoramik Şehir Turu
 • KDV dahildir.

Tur Fiyatına Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti ve Servis Bedeli (130 Euro)
 • Ekstra Turlar
 • Müze ve Ören Yerleri Girişleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı

1-Vento Tur; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Vento Tur  sorumlu tutulamaz.Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.
2- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. Tura katılım için Vento Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
3- Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
4- Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur.   
5- Vento Tur Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Vento Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Vento Tur sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Vento Tur’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır. 
6- Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Vento Tur sorumlu tutulamaz.
7- Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Vento Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
8- Vento Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataktan küçüktür.
9-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
10-Otellere giriş saatleri 14:00 –15:00, cıkış saatleri 12:00 dır.